Finał akcji „Pomagamy Dzieciom”

c1
Pomoc drugiemu człowiekowi można na różne sposoby. Obojętne czy będzie to wielka ogólnopolska akcja , czy lokalne poruszenie serc. Każde zasługuje na uznanie. Może te małe nawet bardziej, bo jednak łatwiej działać mając medialne wsparcie. Jeżeli w takie charytatywne działania, włączają się środowiska motoryzacyjne, to nie powinno dziwić, iż redakcja autowpracy, też wzięła udział w tym przedsięwzięciu.
b3
Akcja „Pomagamy dzieciom” organizowana już po raz trzeci przez Stowarzyszenie „Klub Miłośników Suzuki” ma na celu wsparcie dzieci z mniej zamożnych rodzin gminy Baruchowo. Założeniem akcji było sprawienie radości prawie setce podopiecznych GOPS. Marzeniem dzieci był wyjazd do Aquaparku w Kutnie i tegoroczna akcja miała zgromadzić środki na realizację tego projektu.
b9
Dzięki mobilizacji członków i sympatyków Klubu Suzuki cel został osiągnięty z nadwyżką. Dodatkową atrakcją będzie wycieczka do Toruńskiego planetarium.
b8
Cieszy, że i w tym roku powiększyła się grupa ofiarodawców, do ich grona dołączyli „Autowpracy.pl”, Getin Bank.
b5
Wielki finał akcji „Pomagamy Dzieciom” odbył się jak co roku podczas zabawy karnawałowej w Zielonej Szkole w Goreniu Dużym. Oczywiście na takiej zabawie nie mogło zabraknąć konkursów
i Mikołaja z paczkami. Występ magika również przyciągnął uwagę uczestników.
b4
b7
Każde dziecko zostało obdarowane słodyczami i zabawkami.
b2
Wiejska zabawa bez strażaków, nie byłaby ważna. Pokaz akcji ratowniczej to nie byle gratka, dlatego też wzbudził zainteresowanie nie tylko dzieci. Jak zawsze na strażaków można liczyć.
Całodzienna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości, a organizatorom satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.
pies
Szkoda tylko, że w miejscu gdzie tyle serca okazano ludziom, bezpański pies nie może liczyć na miskę strawy. Może trzeba zorganizować kolejną akcję, tym razem z pomocą dla zwierząt, aby nie trzeba już było ratować psa w tak skrajnym stanie wycieńczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *